czwartek, 24 marca 2011

Nauka Arabskiego - czyli wszystko ma swój czas....

marhaban, ahlan ła-sahlan - witajcie

Od wielu lat interesuję się ARABSKIM i wielokrotnie sama podejmowałam naukę tego języka, grzęznąc niestety w zawiłościach pisowni i gramatyki. Zawsze brakowało mi czasu i możliwości zapisania się na kurs językowy, który pozwoliłby mi usystematyzować i przyswoić pod okiem doświadczonego lektora wszelkie niuanse szczególnie trudnej nauki czytania i pisania po arabsku.

Na szczęście świat idzie do przodu, wiele się zmienia i czas i odległość przestają mieć tak wielki wpływ na możliwości. Mamy XXI wiek i internet, mamy szkoły, kursy on-line i teraz trudno znaleźć wymówkę by nie rozpoczynać nauki.

Wszystkim zainteresowanym poznaniem tak orientalnych języków jak arabski, perski, chiński, japoński czy hindi z całym sercem polecam centrum językowe JĘZYKI AZJI. Sprawdziłam i to działa.... łączysz się on-line ze specjalną platformą do konferencji i już możesz w pełni uczestniczyć w kursie. Słyszysz, mówisz, pytasz, odpowiadasz, piszesz i czytasz z tablicy - po prostu REWELACJA. Jeśli dodać do tego profesjonalnych i doświadczonych lektorów to przy dodatkowym nakładzie pracy własnej w domu - sukces gwarantowany.
I tak nie wychodząc z domu możesz przyswoić sobie kolejny język o którym do tej pory tylko marzyłeś.

Wszystko ma swój czas.... teraz jest mój czas języka arabskiego :-)

إلى اللِقَاءِ [ilá ăl-liqā’] - Do zobaczenia!   


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...