wtorek, 5 lipca 2011

Konkurs fotograficzny "Relaks w podróży" rozwiązany...

Po długich zmaganiach (głównie z rzeczywistością), brnąc przez zawiłości techniki, udało nam się wreszcie doprowadzić do końca konkurs: "Relaks w podróży".
Dzięki nadesłanym przez uczestników konkursu znakomitym i wyjątkowym zdjęciom, jury miało nie lada zagwostkę aby jednogłośnie wyłonić zwycięzcę. Przyzano zatem trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnienia. Znani podróżnicy zawodowo zajmujący się fotografią, prowadzący portal podróżniczy: mały podróżnik   przyjęli na siebie ciężar oceny nadesłanych prac. Dzięki ich uprzejmości otrzymaliśmy werdykt, który w tym miejscu ogłaszamy:

Pierwsze miejsce, zwycięstwo w konkursie oraz zestaw naturalnych kosmetyków z Maroka ufundowane przez Maroko Sklep wędrują do Pani Marty za zdjęcie idealnie ukazujące radość podczas relaksu w podróży:Wszystkim uczestnikom, wyróżnionym oraz zwycięzcy serdecznie gratulujemy a szanownemu jury bardzo dziękujemy.
Zapraszamy do  obejrzenia wszystkich nadesłanych prac w galerii na stronie stowarzyszenia Africae Deserta Project. Zdjęcia które zajęły miejsca od 1-3 oraz dwa wyróżnienia zostały opatrzone komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...