piątek, 12 sierpnia 2011

"Wierz w marzenia, w nich ukryta jest brama do wieczności" Khalil Gibran

Głęboko w sercu, od zawsze, mieliśmy skryte marzenie by ruszyć kiedyś w świat. Niby proste ale jak ciężko je zrealizować gdy wprzęgnięci jesteśmy w kierat codzienności - bo zobowiązania, bo praca, bo szkoła dzieci, bo tysiące innych przeszkód utrudniających przejście od myśli do czynów.

Postanowiliśmy więc, że zanim osiądziemy w Naszym Maroko, zwolnieni z codzienności przez sprzedaż domu i zamknięcie spraw w Polsce, ruszymy w świat na kilka miesięcy. I wtedy to powstał pomysł zrealizowania szalonego planu wyprawy dookoła świata pod nazwą "CONQUER THE IMPOSSIBLE - POKONAĆ NIEMOŻLIWE" . Bo "niemożliwości" pączkują i zdają się otaczać nas ze wszystkich stron.... ale przekonujemy się powoli, że są one wszystkie wyłącznie tworem naszych obaw i lęków.

Bo prawdziwe NIEMOŹLIWE - NIE ISTNIEJE

Wszystkich zainteresowanych wyprawą (oraz tych, którzy są ciekawi, czemu nie piszemy już tak często na tym blogu) zapraszamy na stronę wyprawy: http://15na15.blogspot.com/, gdzie postaramy się na bierząco relacjonować przygotowania do wyjazdu jak i samą podróż.

Oczywiście pojawimy się tu z powrotem jak tylko wrócimy z dalekiego świata. Zresztą Maroko będzie nam w jakiś sposób towarzyszyć w drodze bo to właśnie ten kraj wybraliśmy na zakańczający projekt 15 Warsztatów Kultury Polskiej odbywających się w każdym z odwiedzanych po drodze państw.

Poczekajcie więc cierpliwie na nasz powrót.... 
lub wyruszcie razem z nami w daleką, niebanalną podróż.... ;-)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...