niedziela, 27 marca 2011

Morocco Events - czyli co, gdzie i kiedy...

Od 17 marca ruszył dziesięciodniowy rajd Aisha Gazelle Rally dla zmotoryzowanych kobiet. Prowadzi on z miejscowości Warzazazat poprzez piaski pustyni. Dostępny zarówno dla amatorów jak i zawodowych kierowców. Wszystkie panie mogą spróbować swoich sił w tej niezwykłej przygodzie i sprawdzić się w kilku kategoriach: 4X4, motocykle, ATV oraz auta ciężarowe. Ponieważ termin startu już minął, wszystkie zainteresowane prosimy o przygotowanie sprzętu i swoich umiejętności, tak aby stanąć do wyścigu w przyszłym roku. Gorąco zachęcamy!

Wszystkich miłośników golfa na najwyższym, światowym poziomie zapraszamy dnia 31.03.2011 na trwający trzy dni turniej Hassan II Trophy Golf odbywający się w Rabacie. Ta impreza posiada już 35-cio letnią tradycję i gościła na swoich polach wszystkie gwiazdy golfa.

Zapraszamy wszystkich do Agadiru na Festiwal Timitar. W dniach 22-25.06.2011 odbędzie się niezwykły event poświęcony kulturze Amazigh, jeden z najważniejszych w tym regionie. Tradycyjnie - jak co rok - będziemy mogli posłuchać najlepszych światowych i lokalnych wykonawców muzyki Amazigh.

Kilka dni temu zakończył się niezwykły rajd Transmarocaine. Tegoroczna edycja odbyła się pomiędzy Warzazatem a Marakeszem. Ten wielo-dyscyplinowy wyścig odbywa się w formule dwóch rywalizujących zespołów i odbywa się corocznie w marcu. Drużyny ścigają się na rowerach górskich, biegają na czas, spływają na kajakach oraz konkurują w biegu na orientację. Prawdziwa idea zawodów skupia się wokół odkrywania, dzielenia się oraz wzajemnego poszanowania idąc w parze z pokonywaniem własnych słabości. W czasie trwania sześciodniowego rajdu zawodnicy doświadczają - poza samo wyzwaniem i wysiłkiem fizycznym - specyficznego rodzaju kontaktu z przyrodą i przeżywają niezwykłe momenty z miejscową ludnością.
Więcej o rajdzie Transmarocaine.

fot. www.runniginspired.co.uk

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...